Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeżeli nie blokujesz plików cookies w ustawieniach przeglądarki to zgadzasz się na ich używanie.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!!


I my tam byliśmy…

pck„Zbieramy krew dla Polski” i „MOTOSERCE (Motocykliści – dzieciom)” to akcje, w których aktywnie uczestniczyła młodzież naszej szkoły. Pierwsza z akcji odbyła się 17 maja 2016 r. przy Intermarche,  zbierano nie tylko krew, ale również fundusze na wypoczynek letni dla dzieci, które korzystają z pomocy PCK.

MOTOSERCE natomiast zagościło w Świebodzinie po raz trzeci – 21 maja 2016 r. przy Ratuszu. Podczas tej akcji krwiodawstwa można było również podziwiać występy dzieci z miejscowych placówek oświatowych, a także oczywiście motocykle oraz skorzystać z atrakcji oferowanych na poszczególnych stanowiskach, np. zmierzyć poziom cukru we krwi. Dużą radość sprawiły dzieciom uczennice naszej szkoły, dzielnie malując przeróżne wzory na ich twarzach (rezultaty na kilku zdjęciach poniżej). Serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszkom, które wzięły udział w tych akcjach: Idze Jastrzębskiej, Zuzannie Krąpiec, Oli Malińskiej, Justynie Walkowiak, Asi Grabowskiej, Karolinie Roskowińskiej oraz szczególnie Wiktorii Staszkiewicz, która była obecna na obu akcjach.

  • motoserce_2016_1
  • motoserce_2016_2
  • motoserce_2016_3
  • motoserce_2016_4