Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeżeli nie blokujesz plików cookies w ustawieniach przeglądarki to zgadzasz się na ich używanie.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!!


Honorowe krwiodawstwo

pckNa parkingu przy naszej szkole stanął autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa z Zielonej Góry zwany Mobilnym Punktem Krwiodawstwa. W godz. 9.00-12.00 rejestrowano wszystkich chętnych mieszkańców Świebodzina i okolic, którzy przybyli, aby oddać krew.

Sporą grupą dawców była młodzież z klas trzecich naszego liceum oraz nasi absolwenci. Łącznie do oddania zakwalifikowano 39 osób z grona ok. 50 chętnych, a zatem zebrano 17550 ml krwi. Kolejna akcja zaplanowana jest na 17 października 2017 r. Już dziś zapraszamy!

galeria