Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeżeli nie blokujesz plików cookies w ustawieniach przeglądarki to zgadzasz się na ich używanie.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!!


Czego nie wiemy o Japonii i USA?

logo secowarwickNiedawno uczniowie naszego liceum wzięli udział w nietypowych lekcjach języka angielskiego. Gościli u nas współpracujący z firmą SECO/WARWICK: John McKellar ze Stanów Zjednoczonych oraz Shin Hashimoto z Japonii.

Panowie opowiadali o kulturze swoich krajów ojczystych, o roli, jaką odgrywa język angielski w biznesie międzynarodowym, a także odpowiadali na pytania licealistów. W zamian uczniowie nauczyli Johna kilku słów po polsku. Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden raz nadarzy się okazja, aby tak interesujący goście odwiedzili naszą szkołę.

  • seco_1
  • seco_2
  • seco_3
  • seco_4