Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeżeli nie blokujesz plików cookies w ustawieniach przeglądarki to zgadzasz się na ich używanie.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!!


SECO/WARWICK z wizytą w naszej szkole

logo secowarwickDnia 16 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów trzeciej klasy połączone z wykładem przedstawiciela firmy SECO/WARWICK, pani Agnieszki Wartelskiej.

Temat wykładu "Mail, stopka mailowa - korespondencja biznesowa vs. prywatna" wzbudził duże zainteresowanie wśród młodzieży i zainspirował naszych uczniów do wzmożonej dyskusji i polemiki. Niewątpliwie było to bardzo ciekawe, merytoryczne spotkanie.

  • seco_16_12_2016_1
  • seco_16_12_2016_2
  • seco_16_12_2016_3
  • seco_16_12_2016_4