Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeżeli nie blokujesz plików cookies w ustawieniach przeglądarki to zgadzasz się na ich używanie.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!!


Wicemistrzostwo powiatu zdobyte!

volleyball 5Jak co roku CZkUiZ Zbąszynek był gospodarzem mistrzostw powiatu w siatkówce. Pierwszego dnia odbył się turniej dziewcząt, a następnego chłopców. W wydarzeniu oczywiście nie mogło zabraknąć naszej szkoły!

Nasze zespoły po zaciętej walce pokonały PZSTiZ  i uległy nieznacznie gospodarzom, zajmując ostatecznie II miejsca. W sportowej rywalizacji towarzyszyła muzyka i występ cheerleaderki. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z ciekawej siatkarskiej przygody i wysokiego sportowego poziomu. Nasze drużyny reprezentowali:

Oliwia Kumke, Iza Bortkiewicz, Paulina Popiel, Kasia Olechnowicz, Weronika Szymczak, Swietłana Foros, Marta Gajdecka, Sandra Wielocha, Krzysiek Czerniawski, Maciek Czerniak, Norbert Usakowsk, Marcin Gabruk, Anton Lyzohub, Michał Kramski, Wojtek Weksej, Alan Jereminowicz

Gratulujemy!!!

  • siatkowka_02_2018 _1
  • siatkowka_02_2018_2
  • siatkowka_02_2018_3
  • siatkowka_02_2018_4