Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeżeli nie blokujesz plików cookies w ustawieniach przeglądarki to zgadzasz się na ich używanie.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!!


Wydarzenia rocznikami:


   2019/2020  ::  2018/2019  ::  2017/2018  ::  2016/2017  ::  2015/2016 

  2014/2015  ::  2013/2014    2012/2013 


 

Wydarzenia roku szkolnego 2018/2019

Mikołajki w LO

choinka6-ego grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole mikołajki. Podczas przerw można było spotkać Świętego Mikołaja, spróbować domowych słodkości, wręczyć mikołajkowe prezenty i posłuchać muzyki, nawiązującej klimatem do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Konkurs w Collegium Polonicum

united kingdom23 listopada grupa uczniów naszej szkoły tradycyjnie już wzięła udział w indywidualnym dwuetapowym konkursie języka angielskiego w Collegium Polonicum w Słubicach. Na konkurs przyjechało kilkudziesięciu uczniów z 12 szkół.

Czytaj więcej...

Wycieczka 2B i 3B do Poznania

poznanW czwartek, 25 października, uczniowie z klas 2B i 3B udali się do Poznania na wycieczkę edukacyjno-kulturalną. Najpierw odwiedziliśmy Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa Skoda Auto Lab. 

Czytaj więcej...

Rowerowy wrzesień w LO

1370520 cycling continue 1Rywalizacja "Rowerowy wrzesień w LO" na endomondo dobiegła końca. W obecności przedstawicieli Banku Santander/ oddział Świebodzin, sponsora upominków, nagrodziliśmy osoby, które we wrześniu pokonały najwięcej kilometrów na rowerze. Łącznie przemierzyliśmy prawie 8000 km, a w zabawie brało udział 35 uczestników. Gratulacje!

Poezja w pół drogi

poezjaKolejny raz młodzeż LO uczestniczyła w Literackim Spotkaniu w Pół Drogi, które tym razem przywiodło do naszego miasta poetów z Gorzowa Wielkopolskiego, Drezdenka i Zielonej Góry. 

Czytaj więcej...

BOOKCROSSING POLSKA - wchodzimy w to!

logo biblioteki 1Od października przystępujemy do akcji BOOKCROSSING POLSKA. Jest to idea swobodnej wymiany książek, które czytelnicy pozostawiają na wyznaczonych do tego celu półkach w różnych miejscach kraju.

 

Czytaj więcej...

Srebrny Laur dla naszego Liceum

logo kuratoriumNa początku roku szkolnego 2017/2018 Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim ogłosiło start „Programu wspierania zdolności i talentów”. Nasze liceum jako jedna ze 131 szkół w województwie lubuskim przystąpiło do udziału w tym projekcie.

Czytaj więcej...

Biwak integracyjny klasy 1a

lo tarcza logo21 września 2018 r. uczniowie klasy 1a wspólnie z wychowawcą, p. Michałem Pyrczem i pedagogiem szkolnym, p. Małgorzatą Frąckowiak, uczestniczyli w biwaku integracyjnym, który zorganizowany został na terenie malowniczo położonego ośrodka wypoczynkowego ,,Irena" w Niesulicach. 

Czytaj więcej...

Integracja klasy 1b

lo tarcza logoDla klasy 1b piątek, 14 września, był dniem szczególnym, ponieważ, zamiast spędzić czas w szkolnych ławach, młodzież wraz z wychowawczynią, p. Agnieszką Cituk oraz pedagogiem szkolnym, p. Małgorzatą Frąckowiak, udała się do Niesulic, aby wziąć udział w pikniku integracyjnym.

Czytaj więcej...